Запуск ринку землі в Україні планується в середині 2020 року

Під час зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом парламенту, уряду і правоохоронних органів прем’єр-міністр Олексій Гончарук наголосив:

«Ми змоделюємо лібералізацію ринку землі таким чином, щоб ніхто не втратив землю. Щоб люди стали багатші внаслідок цієї реформи, а не навпаки. Щоб не спекулювали, щоб не було рейдерства. Тому ми дуже ретельно і уважно підійдемо до її планування і вона буде запровадженя тоді, коли ми будемо до цього готові. А плануємо ми це зробити в середині наступного року».

Президент доручив уряду до 1 жовтня 2019 року розробити, а парламенту до 1 грудня 2019 року ухвалити законопроект про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасування мораторію на їх продаж.

Зеленський: “Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист інтересів у першу чергу дрібного власника”.

Президент додав, що до початку 2021 року необхідно наповнити Державний земельний кадастр відомостями про всі земельні ділянки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *