У Раді зареєстровано комплексний законопроект про продаж землі

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

Голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський анонсував комплексний проект закону про продаж землі так:

«Даний законопроект включає основні пропозиції, які звучали на етапі його підготовки від громадськості. Він визначає базові умови обігу ринку с/г землі в Україні, реалізовує механізм розпорядження власниками паїв своїми землями, врегульовує, уніфікує та посилює права орендарів та закріплює і розвиває переважне право на землю. Текст документу, звісно, буде ще обговорюватися у аграрному комітет, депутатами різних політсил, аграрним середовищем та експертами. Запрошую всіх до діалогу».

За словами Голови парламенту Дмитра Разумкова, зведений законопроект про ринок землі буде зареєстрований у порядок денний Ради після розгляду аграрним комітетом орієнтовно на цьому тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *