У Києві запрацював оновлений сайт містобудівного кадастру

У Києві в тестовому режимі розпочав працювати оновлений сайт містобудівного кадастру, через який можна буде онлайн отримувати послуги, що стосуються містобудування. Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Фейсбук.

На сайті містобудівного кадастру громадяни можуть користуватись мапою, де міститься важлива для проєктування будівництва інформація. Також невдовзі на геопорталі запрацюють онлайн-послуги.

Юрій Тацій нагадав, чим корисний цей ресурс для мешканців Києва:

  • Можливість замовляти витяги із кадастру онлайн. Цей документ необхідний для проєктування будинків у Києві. Нині для отримання витягу необхідно подавати документи через Департамент, а після запуску такої функції на сайті можна буде робити це в електронному вигляді.
  • Отримання довідки про перейменування і найменування вулиці також онлайн. Наразі цю функцію можна здійснювати виключно через Департамент у друкованому вигляді – на папері. Переведення цієї послуги в електронну площину дасть змогу киянам значно економити час.
  • Буде доступна зручна в користуванні мапа Києва з важливою для забудовника інформацією: функціональне призначення територій, об’єкти-пам’ятки культурної спадщини з інформацією про обмеження для нового будівництва, планувальні обмеження за діючим Генпланом та ще з десяток різних шарів. Це допоможе під час планування будівництва врахувати всі деталі, які можуть вплинути на проєкт забудови і територію міста.
  • Зручний у користуванні інтерфейс сайту, що допомагає економити час на пошуку необхідних сервісів та інформації.

Також за його словами, у майбутньому буде передбачено надання таких послуг у режимі онлайн:

  • отримання довідки про присвоєння поштової адреси об’єктам будівництва у електронному вигляді;
  • можливість онлайн подавати документи для отримання будівельного паспорту. Наразі ця послуга проводиться виключно через ЦНАП;
  • внесення проєктів будівництва до бази даних містобудівного кадастру;
  • прийняття та реєстрація контрольно-геодезичних зйомок і топографо-геодезичних робіт.

Сайт містобудівного кадастру – https://mkk.kga.gov.ua/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *