У Києві презентували інтерактивну карту міста початку ХХ століття

На днях відбулася презентація дуже цікавого проекту «Інтерактивний Київ», який є головною частиною платформи «Місто і цифрова історія». За нашою інформацією «Інтерактивний Київ» – це амбітна спроба перенести Київ початку ХХ ст. в площину цифрової карти. Мета – не тільки показати всі можливі тодішні інфраструктурні об’єкти, але і познайомити з різноманіттям повсякденності киян і киянок 100 років тому. Проект орієнтований на дослідників будь-якого поля (історія, урбаністика, культурологія та ін.), а також на бажаючих заглянути в київське минуле.

Ця інтерактивна карта є спробою створити інклюзивну оповідь про багатокультурний Київ початку XX століття. Дослідники поставили за завдання поєднати історію повсякдення, цифрову історію та метод learning by doing. Проект стане основою для розробки академічного курсу з цифрової історії в Києво-Могилянській академії.

Освітня платформа «Місто і цифрова історія» пропонує викладачам університетів та шкіл практичні рекомендації й матеріали для викладання історії та культури XX століття через призму локальних сюжетів та мікро-історій, підходи для створення нових тем в межах освітніх програм, механізми для роботи з цифровими інструментами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *