Презентовано проект генплану Києва до 2025 року

Проект Генерального плану столиці, який був презентований сьогодні Інститутом Генплану, стане предметом громадських слухань та обговорень вже з початку наступного року. “Пропозиції, корективи та зауваження громадськості будуть враховані до ухвалення основного містобудівного документа столиці” заявив мер Києва Віталій Кличко.

Під час презентації, мер наголосив, що Генплан зокрема ґрунтується на глибокому аналізі планів забудов. “Хаотична забудова столиці має припинитися! А дозволи на будівництво повинні видаватись із врахуванням розвитку інфраструктури конкретної території”, – сказав Кличко.

За його словами, планування забудови територій має бути тісно пов’язане зі створенням об’єктів соціальної інфраструктури. У Генплані передбачається аналіз інвестиційних намірів забудовників, чого не робилось раніше. Крім того, мер наголосив на необхідності й надалі будувати нові школи та дитсадки. А також – на встановленні жорсткого контролю за комплексністю забудови в столиці.

Окремо було наголошено на необхідності встановити суворий регламент обмежень висоти забудови в історичному центрі.

Нагадаємо, генеральний план розвитку Києва є основним містобудівним документом, який визначає принципові питання розвитку, планування, забудови та іншого використання території міста. Згідно з генпланом міста, концепція розвитку Києва базується на підвищенні якості життя, забезпеченні ефективної життєдіяльності населення міста та екологічній безпеці.

Посилання на проект Генерального плану: http://kga.gov.ua/generalnij-plan/genplan2025

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *