Людмилу Шемелинець обрано до складу Правління EuroGeographics

Людмилу Шемелинець обрано до складу Правління EuroGeographics

За повідомленням сайту Держгеокадастру Першого заступника Голови Держгеокадастру Людмилу Шемелинець обрано членом Керівного комітету EuroGeographics

Представники Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру прийняли участь у Генеральній Асамблеї EuroGeographics 2018 (Асоціації національних картографо-геодезичних та кадастрових служб європейських країн), яка проходила 7-10 жовтня у Празі, Чехія.

У рамках Генеральної Асамблеї 10 жовтня 2018 року відбулось голосування за обрання членів до Керівного комітету EuroGeographics терміном на два роки. Держгеокадастр, як повноправний член EuroGeographics, запропонував до складу Керівного комітету кандидатуру першого заступника Голови Людмили Шемелинець.

Під час голосування учасники Асоціації одноголосно підтримали представників України (Людмила Шемелинець), Кіпру (Андреас Хаджірафтіс), Данії (Крістіан Моллер) та Нідерландів (Мартін Зальцманн). Вперше представник України ввійшов до складу Керівного комітету EuroGeographics.

«Я вважаю, що є необхідним представляти інтереси країн Східної Європи. Це допоможе сформувати комплексну загальноєвропейську стратегію розвитку картографічної, кадастрової та геопросторової інформації, враховуючи інтереси та проблеми всіх країн-членів EuroGeographics. А також сприятиме подоланню цифрового розриву між державами-членами ЄС та країнами, які не є членами ЄС», – зазначила перший заступник Голови Держгеокадастру Людмила Шемелинець.

В останній день Генеральної Асамблеї 2018 року члени Комітету також обрали наступним президентом Коліна Брая з Ірландії, він змінив на посту Інгрід Ванден Берге з NGI Бельгії.

EuroGeographics – це незалежна міжнародна неприбуткова організація, що представляє європейські державні карти, кадастрові та реєстраційні органи.

За матеріалами: Держгеокадастр
https://eurogeographics.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *