Найближчим часом з‘явитися новий шар водоканалів на Публічній кадастровій карті України

Вчора відбулася зустріч керівництва Держгеокадастру, ДП “Центр ДЗК”, Асоціації “Укрводоканалекологія” спільно з Водоканалами України щодо створення геоінформаційної системи для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства та їх взаємної інтеграції з системами Держгеокадастру. Зустріч відбувалася в режимі відеоконференції.

За результатами зустрічі Держгеокадастр України запропонував модель створення у єдиній системі координат файлів та оформлення проектної документації відповідно до чинного законодавства.

Сторони вирішили утворити робочу групу щодо напрацювання нормативної бази під керівництвом Голови підкомітету з питань будівництва та проектування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, засідання якої заплановано на 23 липня 2020 року.

“При реєстрації обмежень земельних ділянок, у тому числі з охоронними зонами, створеними від мереж, вноситься до бази ДЗК і сьогодні. Тому Публічну кадастрову карту можна наповнювати відповідною інформацією на підставі документації із землеустрою”, – зазначив заступник Голови Держгеокадастру Олександр Краснолуцький.

Питання технічного характеру та змін до законодавства заплановано обговорити на наступній зустрічі робочої групи.

Тож маємо надію, що найближчим часом Публічна кадастрова карта України поповниться новим шаром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *