INGER grad та CADASTRE.UA – організатори CADASTRE CAMP 2018

Ігор Райков, Игорь Райков, ИНГЕР ГРАД, INGER grad, CADASTRE CAMP, Держгеокадастр, CADASTRE.UA, CADASTRE.IN.UA

12 жовтня 2018 року вдруге пройшов CADASTRE CAMP, започаткований та організований компанією INGER grad. CADASTRE.UA виступи співорганізатором заходу.

CADASTRE CAMP 2018 відвідали 242 учасники із усієї України, представники: органів місцевого самоврядування та державної влади, бізнесу (агро, девелопмент, корпоративний сектор), професійної спільноти (архітектори та землевпорядники), юристи та адвокати, представники вищих навчальних закладів, а також члени громадських організацій для того, щоб обговорити актуальні проблеми земельного та містобудівного кадастрів, а також для пошуку шляхів їх вирішення.

Захід проходив у чотири сесії.
Сесія #1. Які зміни чекають нас у 2019 році?
Headline заходу. Перші особи галузі розповіли про законодавчі зміни та новації своїх установ, що будуть реалізовані у 2019 році.
Учасники:
Олександр Колотілін – виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тема виступу “Розвиток земельного кадастру у 2019 році”
Олексій Мушак – депутат Верховної Ради України VIII скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Тема виступу “Коли відкриється ринок землі”
Петро Оленич – директор Департаменту земельних ресурсів КМР. Тема виступу: “Впровадження Смарт технологій у сфері земельних відносин Києва”
Олена Шуляк – Офіс ефективного регулювання (BRDO). Тема виступу: “Земельна ділянка: спрощуємо шлях від розпорядника до інестора”

Модератор: Ігор Райков, власник компанії INGER grad, засновник URBANLAND.PM

Сесія #2. Воркшоп: Земельне право
Провідні юристи країни на прикладі власних кейсів розтлумачили найактуальніші проблеми реалізації законодавчих положень земельного та містобудівного кадастрів.

Ян Білоголовий – Адвокат, експерт із земельного права та нерухомості, один із редакторів журналу “АгроPRO”
Віктор Кобилянський – Директор ТОВ “Центр земельного права”, Голова комітету аграрного та земельного права Асоціації адвокатів України
Юрій Хапко – Юридична фірма «Тотум», Керівник практики будівництва та капітальних інвестицій

Сесія #3. Які можливості для громад відкриває впровадження GIS-систем?

Представники департаментів містобудування та земельних відносин міських рад (Чернівці, Рівне, Одеса), поділилися досвідом впровадження ГІС-систем у містобудівному та земельному кадастрах.
Наталія Хілько – Головний архітектор міста Чернівці, заступник директора Депаратаменту містобудівного комплексу та земельних відносин
Роман Тишкун – Начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради
Олександр Греков – Начальник служби містобудівного кадастру при Управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради
Модератор: Олег Пілат – Офіс Ефективного Регулювання (BRDO)

Сесія #4. Хто прийде нам на зміну?

Декани та завідувачі кафедр провідних ВУЗів країни сформують образ майбутнього фахівці галузі, визначать критерії до його навичок та розкажуть, які підходи до підготовки фахівців реалізовані в українських навчальних закладах.

Тарас Євсюков – доктор економічних наук, професор факультету “Землевпорядкування” Національного університету біоресурсів і природокористування України
Світлана Марченко – Доцент кафедри “Земельного та аграрного права” Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Олександр Кащенко – Декан факультету “Архітектура” Київський Національний університет будівництва та архітектури
Модератор: Анатолій Полтавець – Голова Правління Всеукраїнської громадської організації “Асоціація фахівців землеустрою України”

Світлини з заходу в альбомі на Фейсбук:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *