Дайджест тижня 11-18 червня 2018

Дайджест тижня 11.06-18.06.2018 | CADASTRE.UA

1. Фонд державного майна запускає оновлену Єдину базу данних оцінки нерухомості та запроваджує електронний модуль оцінки. Тепер кожен звіт оцінювача автоматично проходитиме «електронну» перевірку на відповідність закладеним індикативам, ціновим показникам мінімально допустимої вартості.

Нововедення спричинені внаслідок дій недобросовісних оцінювачів, від яких держава щороку втрачає 2-3 мільярди гривень. Перевірити кожну оцінку окремо надзвичайно складно, адже тільки в травні в Єдину базу данних оцінки нерухомості занесено 65 тисяч звітів. Завдяки електронному модулю у Фонді Держмайна сподіваються побороти махінації.

Детальніше: Віталій Трубаров Фонд Державного Майна

2. На сайті Міністерства регіонального розвитку оприлюднено повні тексти нових ДБН щодо містобудування, шкіл та вулиць і доріг. Ознайомитися з ними можна за посиланннями:
 https://bit.ly/2sWBUvl – планування територій
 https://bit.ly/2HLLlT9 – школи
 https://bit.ly/2sTUYu2 – вулиці і дороги

Нагадуємо, нові норми вступають в дію уже з 1 вересня 2018 року, їх виконання є обов’язковим для архітекторів, проектувальників та будівельників.

Детальніше: Мінрегіонбуд

3. Депутати планують створити Державний фонд розвитку лісового господарства

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації насідків Чорнобильської катастрофи рекумендує Верховній Раді України прийняти в першому читанні за основу законопроект № 8238 “Про внесення змін до лісового кодексу України (відносно удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі”.

Формувати Державний фонд розвитку лісового господарства пропонують за рахунок:
– частині рентної плати за специальне використання лісових ресурсів в якості деревини, загатовленої від рубок основного використання;
– добровільних внесків юридичних та фізичних осіб;
– інших надходжень передбачених бюджетом.

Детальніше: ЛігаЗакон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *